O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców TORUS to szkoła jazdy prowadzona przez dwóch współwłaścicieli: Andrzeja Biela oraz Zbigniewa Uszczyńskiego, instruktorów kat. A, B, B+E, C, C+E oraz D z wieloletnim doświadczeniem praktycznym.

Celem szkoły jazdy Torus jest efektywna nauka kandydatów na kierowcę w takim systemie, który pozwoli im z łatwością zdać egzamin państwowy na prawo jazdy oraz sprawi także, że już jako kierowcy będą się czuć pewnie za kierownicą własnych samochodów.

Wiemy, że aby to osiągnąć musimy być elastyczni i dopasowywać się do potrzeb naszych klientów. Staramy się być wyczuleni na sugestie wszystkich kursantów, o czym świadczą różne godziny rozpoczęcia zajęć oraz system płatności za kurs w formie nieoprocentowanych rat w trakcie jego trwania. Mając na uwadze sytuację czynnych zawodowo rodziców, a zwłaszcza Mam otworzyliśmy mały kącik zabaw w którym dzieci będą mogły spędzać beztroskie chwile, podczas gdy ich rodzice będą podwyższać swoje kwalifikacje.

Każde nasze działania sygnowane są wysoką jakością, więc może to dlatego udało nam się stworzyć najbardziej nowoczesny ośrodek szkolenia kierowców w Wałbrzychu.

Promocja5_sm Promocja6_sm